تجلیل از کارآفرینان حوزه کودک

پایگاه استنادی علوم جهان اسلام

پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)

سیویلیکا

«کودکان تشنه‌اند...»؛ شعار هفته‌ی ملی کودک سال 95
به گزارش اداره‌ کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، اعضای شورای هماهنگی و برنامه‌ریزی هفته‌ی ملی کودک در دومین نشست هم‌اندیشی برنامه‌های هفته‌ی ملی و روز جهانی کودک علاوه بر تعیین شعار امسال، اسامی روزهای این هفته را نیز نامگذاری کردند.
برنامه‌های هفته‌ی ملی کودک امسال با نگاه به آیین‌های دینی و مذهبی ماه محرم از روز 15 تا 21 مهر در سراسر کشور اجرا می‌شود.
بر اساس این گزارش روز 15 مهر و در اولین روز این هفته با عنوان «خانواده و مهربانی در زندگی کودک امروز» و 16 مهر روز «باورهای دینی و مسوولیت‌ اجتماعی در زندگی کودک امروز» نام‌گذاری شد.
هم‌چنین شورای برنامه‌ریزی هفته‌ی ملی کودک، برای روزهای 17 تا 21 مهر امسال به ترتیب اسامی «میراث فرهنگی و دوستی با طبیعت در زندگی کودک امروز»، «امنیت و سلامت در زندگی کودک امروز»، «دانش، آگاهی، کتاب و فضای مجازی در زندگی کودک امروز»، «گذشت و فداکاری در زندگی کودک امروز» و «شجاعت و سخاوت در زندگی کودک امروز» را انتخاب کرد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت خبري کانون پرورش فکري کودکان و نوجوانان به نشانی کوتاه https://goo.gl/TLQzjm مراجعه نمایند.
تاریخ : ۱۳۹۵/۷/۱۱